Slider

تیم آموزشی هوآوی


اساتید
اساتید
اساتید

شرکت هوآوی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات صنعت مخابرات می‌باشد که از فروش و پشتیبانی این محصولات در سال ۲۰۱۰ سودی حدود ۳٫۷ میلیارد دلار را به دست آورد. محصولات و خدمات هوآوی در ۱۴۰ کشور به کار گرفته می‌‌شود و هم اکنون ۴۵ شرکت اپراتور مخابراتی بزرگ از تجهیزات و خدمات هوآوی استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که مدیریت مخابراتی مراسم حج از سال ۲۰۰۷ میلادی توسط STC و هوآوی به صورت مشترک اجرا می‌شود.
ایران نیز از همکاری با هوآوی بی نصیب نبوده و حدود ۹۰ درصد زیرساخت‌های مخابراتی کشورمان از تجهیزات و خدمات هوآوی استفاده می‌کند. وجود چنین زیرساختی عظیمی باعث شده تا بازار کار بسیار مناسبی برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های کامپیوتری بوجود بیاید.
اعمال تحریم‌های ظالمانه از طرف کشورهای غربی علیه جمهوری‌اسلامی‌ایران و قطع ارتباط شرکت‌های بزرگ، سایبرتک مفتخر است که به عنوان نماینده انحصاری آموزش‌های تخصصی هوآوی - و همچنین برگزارکننده آزمون‌های تخصصی و ارایه‌‌کننده مدارک بین‌المللی - فعالیت می‌کند.
دوره‌های HCNA، HCNP و HCIE به‌صورت مدون در سایبرتک برگزار می‌شوند و از سرفصل‌های آموزشی مدون هوآوی پیروی می‌کنند. علاوه بر این، اساتید سایبرتک، خود در دوره‌های تخصصی آموزش اساتید به صورت مستمر شرکت می‌کنند تا مهارت‌ها را به بهترین شکل به دانشجویان سایبرتک انتقال دهند.
دانشجویانی که در دوره‌های آموزشی هوآوی در سایبرتک شرکت می‌کنند در انتهای هر دوره واچر (کوپن) شرکت در امتحان بین‌المللی هوآوی را با قیمتی بسیار ارزان نسبت به دیگر نقاط دنیا از سایبرتک دریافت کرده و با شرکت در این آزمون‌ها و کسب حداقل نمرات مورد نیاز، مدارک بین‌المللی هوآوی را کسب کنند.

5000 76 86 -021

info@cybertech.ir

عباس آباد (مترو بهشتی)، خیابان میرعماد، روبروی سفارت هند، پلاک 33 (دسترسی به ما)