Slider

تیم آموزشی مجازی سازی


اساتید
اساتید
اساتید

تا به حال شده به این موضوع فکر کنید که هزینهی راهاندازی سیستم‌های رایانه‌ای و شبکه‌های کامپیوتری برای سازمان‌ها و شرکت‌ها چقدر تمام می‌شود؟ باید گفت پیشرفت تکنولوژی اگرچه باعث شده تا هزینه عمده محصولات کامپیوتری نسبت به گذشته کم‌تر شود اما وجود و نیاز به تجهیزات پیشرفته باعث می‌شود تا هزینه خرید، نصب، راه‌اندازی و نگهداری این تجهیزات بسیار گران تمام شود و هر سازمانی از پس آن برنیاید.
راه حل چیست؟ باید گفت که راه‌حل این مسئله چیزی نیست جز مجازی‌سازی. مجازی‌سازی باعث می‌شود تا از سخت‌افزار به بهینه‌ترین شکل ممکن استفاده کنیم. اگرچه این تنها ویژگی مجازی‌سازی نیست اما همین ویژگی بسیار قابل‌توجه است. به زبان ساده‌تر، تکنولوژی مجازی‌سازی با به اشتراک گذاشتن سخت‌افزارهای یک رایانه برای چندین سیستم‌عامل دیگر باعث می‌شود تا آن‌ها به صورت همزمان از این سخت‌افزار استفاده کنند.
شرکت وی‌ام‌ویر، تولیدکننده نرم افزار ماشین مجازی است؛ یک نرم‌افزار بسیار قدرتمند برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزارها، مدیران سیستم و حتی افرادی که تخصصی در رایانه ندارند و تنها می‌خواهند بخش آی‌تی کسب‌وکار خودشان را بهبود بخشند و تغییراتی اساسی به وجود بیاورند. این نرم‌افزار به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد تا پیچیده‌ترین برنامه‌های تحت شبکه را که در سیستم‌عامل‌های مختلف اجرا می‌شوند، روی تنها یک رایانه، اجرا کنند.
سایبرتک دوره های آموزشی مجازی‌سازی را با برترین اساتید و بهترین امکانات به صورت مداوم برگزار می‌کند.

لوگوی آموزشگاه فنی مهندسی سایبرتک آموزشگاه فنی مهندسی سایبرتک آموزشگاه سایبرتک برگزارکننده دوره های آموزش شبکه، امنیت Network+ سیسکو CCNA CCNP CCIE مایکروسافت MCSE MCSA میکروتیک لینوکس VMware CEH SQL
4.9 312
Mir Emad Street 1587833134 Tehran, Iran
CyberTech CyberTech Training Center
دفتر اصلی: عباس آباد (مترو بهشتی)، خیابان میرعماد، روبروی سفارت هند، پلاک 33 (دسترسی به ما)
تلفن:02186765000
فکس:02186765900
تارنما:
ایمیل:info(at)CyberTechTraining.com